Ekonomik Merdiven Modelleri

Dubleks ev ve iş yeri merdiven modelleri ve tasarımları, dubleks ev merdiven tasarımları, evlerde en çok tercih edilen şık ve estetik aynı zamanda ekonomik merdivenler….

Ekonomik Merdivenler

Merdivenler evlerde ve iş yerlerinde ara kat geçişlerini sağlamak amacı ile kullanılmakta olup çok farklı tip merdivenler bulunmaktadır. Ev ofis ve iş yerlerinde kullanılmakta olan farklı modelleri bulunmakla birlikte aynı zamanda ekonomik ve modern tasarımlara yer vermekte gerekmektedir.

Ekonomik Merdiven Modelleri

Ekonomik Merdiven Modelleri

Evlerde dubleks yada triplex ev merdivenlerinde genelde ahşap ve mermer ağırlıklı modeller daha çok tercih edilmekte olup aynı zamanda metal merdivenlerinde kullanıldığını görmekteyiz. Son yıllarda özellikle genç bayanlar evlerde aydınlatmalı merdivenler yada sensörlü merdiven diye adlandırmış olduğumuz kişi hareketlerine göre aydınlatma sağlamakta olan merdivenleri daha çok tercih etmiş olduklarını görmekteyiz. Bu tasarımlar evlerde aynı zamanda şık ve modern bir görünüm vermekle kalmayıp hemde ev ekonomisine uygun olarak aydınlatma sağlamaktadır.

Ekonomik Merdiven Modelleri

Ekonomik Merdiven Modelleri

Evlerde genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu hem şık hemde modern tasarım merdivenlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun olan tasarımları tercih edebilir ve eviniz de yada iş yerinizde bu tasarımlara yer verebilirsiniz.

Ekonomik Merdiven Modelleri

Ekonomik Merdiven Modelleri

18 ile 35 yaş arası bayanların ülkemizde ve dünyada en çok tercih etmiş olduğu merdiven modelleri ve şık tasarımları aşağıdaki gibidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git