Duvar Boyası Renk Kartelası

Duvar Boyası Renk Kartelası ile evinizin iç ve dış kısımlarında kullanacağız renklerin görünümleri hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

İç Cephe Boya Renk Kartelası

Evlerde boya rengi seçimi son derece önemli konular arasında yer almaktadır. Ev tasarım ve dekorasyonlarında uyumlu renk kombinleri ile şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Evinizde kullanmakta olduğunuz eşya ve mobilyalar ile renklerin uyumlu olması çok önemlidir. Uyumlu olmayan renkler ile şık ve estetik bir görünüm elde edemezsiniz ve aynı zamanda rüküş bir görünüm sizin çok canınızı sıkacaktır.

Evlerde boya ve duvar kağıdı seçimi çok önemlidir. Bu seçimleri yapmak için renk kartelası üzerinden yapılmaktadır. Renklerin duvarda nasıl göründüğü hakkında size bilgi verecektir. Renk kartelası üzerinde renkler duvardaki görünümleri canlandırılmak istenmektedir. Fakat çevrenizde de çok duyduğunuz sorunlardan bir tanesi de rengin boya ve badana işlemi sonrasında duvarda kötü göründüğü konusudur.

Renkler kağıt üzerinde çok canlı ve hoş bir görünüm oluşturmakta fakat aynı görünüm duvar da elde edilememektedir. Duvarda mat ve canlılığını yitirdiği söylenmektedir. Bunun nedeni renklerin kağıt ile duvarda görünümü arasında kaynaklanmaktadır.

Boya rengi seçiminde dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almakta olup, modası geçmeyen, silinebilir ve evlerde her renk mobilya ile uyumlu renkler tercih edilerek şık ve estetik bir görünüm elde edilmektedir.

İç Cephe Boya Renk Kartelası Foto Galerisi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git