Dublex Ev Merdiven Korkulukları

Dublex ev merdiven korkulukları, yeni tasarım korkuluklar, ev ve ofislerde en çok tercih edilen korkuluk modelleri, şık ve modern ev tasarım ürünleri….

Dublex Ev Merdiven Korkulukları

Binalar farklı tiplerde inşa edilmekte ve kimi resmi kurum ve kuruluş olarak kimisi de yaşam alanı olarak bir daire şeklinde kullanılmaktadır. Her iki durumda da birden fazla katın bulunduğu yapılarda üst katlara çıkmak için merdivenlere yer verilmektedir. Dublex ev merdiven korkulukları ve merdivenlerin bulunduğu yapılardan bir tanesidir.

Dubleks Ev Merdiven Korkulukları-6

Dubleks Ev Merdiven Korkulukları-6

Ev tasarımının bir parçası olarak görülen merdivenler şık ve farklı görünümlere de sahip olabilmektedir. Ahşap, cam, mermer gibi çeşitli malzemelerle yapılan merdivenler mekanın ihtiyacı göz önüne alınarak dik, orta diklik ve yataya yakın bir açıda hazırlanabilmektedir. Asılı merdiven, mermer ve camdan hazırlanmış merdiven, masif ahşap basamak olmak üzere konuya ilişkin muhtelif örnekler mevcuttur. Dublex ev merdiven korkulukları konusunda ferforje korkuluk, alüminyum merdiven korkulukları gibi seçenekler bulunmaktadır.

Dubleks Ev Merdiven Korkulukları-4

Dubleks Ev Merdiven Korkulukları-4

İnsanların merdivenleri güvenli inip çıkmasını sağlamak için kullanılan aynı zamanda şık görünümlere de sahip olan korkuluklar alternatifleri içermektedir. Dublex ev merdiven korkulukları seçimi içinde mevcut modeller incelenerek karar verilebilir. Merdivenler aydınlatma ile de hoş bir görüntü sunmaktadır. Bunun için LED ışıklarla merdiven aydınlatılabilir. Merdivenler değişik malzemelerin birleşiminden de elde edilebilmektedir.

Dubleks Ev Merdiven Korkulukları-5

Dubleks Ev Merdiven Korkulukları-5

Granit basamaklar, cam küpeşte ve ahşap tutamak buna bir örnek olabilir. Merdivenlerin etrafındaki duvarlar değerlendirilerek çeşitli objelerle dekoratif bir görünüme kavuşabilir. Merdivenlerin altında kalan bölüm ise depolama alanı şeklinde kullanılarak birçok şeyin konulabileceği bir alan elde edilebilir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git