Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Dubleks ev merdivenleri, şık ve modern tasarım dubleks ve tripleks ev merdivenleri, ters dubleks evler için merdiven modelleri ve tasarımları, ürün görselleri ve bilgiler….

Dubleks Evlere Özel Merdiven Modelleri

Dubleks evler günümüzde genç ve yeni evlenmiş kişilerin tercihleri arasında bulunmaktadır. Geniş ve büyük ailelere uygun kullanışlı yapılardır. Günümüzde dubleks evler iki kısma ayrılmakta olup belediyelerin imar planları doğrultusunda çatı katı dubleks ev diye bildiğimiz evlerin yanı sıra giriş dubleksler bir diğer adı ile ters dubleksler de kullanılmaktadır.

Ev ister ters dubleks isterse de ters dubleks olsun fark etmez bu evlerde kullanılan merdiven modelleri çok önemlidir. Katlar arası geçişlerin sağlandığı bu merdivenler çok kullanılmakta olduğu için dayanıklı olması çok önemlidir. Günümüzde bu evlerde en çok mermer merdivenler tercih edilmekte olsa da zevkine düşkün ve evinin güzel görünmesini isteyenler ahşap merdivenleri tercih etmektedir.

Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Ahşap dubleks merdiven modelleri kullanıldıkları alanlara çok ve modern bir görünüm vermekte olup, genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu model ve tasarımlar arasında yer almaktadır. Ara kat merdivenleri özellikle yaşlı ve çocukların olduğu evlerde dik olmaması ve kaygan olmaması çok önemlidir. Merdiven seçiminde buna çok dikkat etmek gerekmektedir.

Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Merdivenlerde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise özellikle çocuk sahibi olan aileler için bu merdiven korkuluklarının aralarının dar olması çok önemlidir. Geniş aralıklardan çocukların düşme tehlikesi bulunmaktadır. Aynı zamanda sensörlü ışıklı aydınlatmalı dubleks ev merdiven modelleri tercih edilerek harekete duyarlı olarak yanıp sönen ışıklı olması halinde çok daha kullanışlı olacaktır.

Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Dubleks Ev Merdiven Modelleri

Evlerde en çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan model ve tasarımlar hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git