Doğtaş Genç Odası Modelleri 2022-2023

Doğtaş genç odası tasarımları kız ve erkekler tarafından çok beğenilmekte ve şık ve modern bir genç odası tasarımı elde etmek için göz kamaştıran modelleri bulunmaktadır.

Doğtaş Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Doğtaş Mobilya ürünleri hem kalitesi hem dayanıklı olması hemde şık ve modern tasarımları ile dikkatleri üzerinde çekmeyi başarmıştır. Çocuklar büyüdükçe masrafları ve istekleri de artmaktadır. Çocukluktan gençlik dönemine geçiş yapan kız ve erkek çocuklarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri bulunan Doğtaş genç odası tasarımlarını incelemeden karar vermemelisiniz.

Doğtaş kız genç odası tasarımlarında  pembe, mor ve turuncu tonları hakim çok şık görünüme sahip oda tasarımları bulunmakta ve gençler ve aileleri tarafından tam not almış ürünler arasında yer almaktadır.

Doğtaş erkek genç odası tasarımlarında mavi , beyaz, gri ve bej renkler ağırlıkta kullanılmıştır. Bu modellerde erkekler tarafından çok beğenilmektedir.  Genç odası çalışma masaları, yatak ve dolapları gençlerin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Doğtaş ürün kalitesi ile bu ürünleri gençlikten evlilik süreçlerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte oluşturulmuştur.

Doğtaş genç odası fiyatları 2000 Tl ile 5000 tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışlar yapılmaktadır. Kredi kartına taksit yada 12 aya kadar vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Doğtaş genç odası takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi incelemeden genç odası almaya karar vermeyin. Doğtaş genç odası tasarımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Doğtaş Genç Odası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git