Dekoratif Hamaklar

Dekoratif bez hamaklar, el ögrgüsü hamaklar, bez ve gondol hamak modelleri ile modern bahçe ve çatı katı dekorasyonları…

Dekoratif Hamaklar

Hafif ve en kaliteli pamuktan üretilen birbirinden güzel estetik yapıda dekoratif hamak hizmeti verilmektedir. %100 pamuktan imal edilen dayanıklı en ağır kişileri bile taşıyacak kapasiteye sahip hamaklar vardır. Aynı anda 2 kişi ve daha fazla sığabilecek kapasiteye sahiptir. 2,5 metre ile 3 metre uzunluğunda ve 1 ile 1,5 metre genişliklerine sahip farklı ölçülerde hamaklar bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve desenleriyle istediğinizi alabilirsiniz. Ağırlıklı renkler arasında yeşil desen, mavi desen ve kahverengi desenler mevcuttur. Kişisel istekler çerçevesinde sipariş alınmaktadır. Bir kral ve kraliçenin mekânını andıracak ihtişamda dekoratif hamaklar üretilmektedir. Hamaklar en yüksek ağırlıklara dayanabilecek kancalar ile gönderilmektedir.

En iyi dokumacılar tarafından yapılan onların ihtişamlı ellerinden çıkan özel hamaklardır. Bahçede, piknikte, misafirlikte iki ağaç arasına rahatlıkla koyulabilecek özelliktedir. Kapalı veya açık istenilen şekilde ayarı yapılabilen hamaklar mevcuttur. Şık bir görünüm yaratmak, dekoratif el işi hamaklar almak için fazla beklemeyin. Hamak kolları dokuma kumaş kullanılarak ekstra güç eklenmiştir. Deseni kolay değiştirilebilen tak çıkar türü hamaklar mevcuttur. Her uzanmak istediğinizde farklı bir desen kullanabilirsiniz. Tek bir hamak farklı desenlerle dekoratif görüntüler elde edebilirsiniz. El örgüsü hamaklar uyku konforunu artırarak genel sağlık durumunuza yardımcı olacaktır. Tasarımcılarımız sürekli görsel açıdan daha havadar ve derli toplu küçük alanlarda bile kullanılabilecek ideal hamaklar üretmektedirler. Her ev için mükemmel ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek dekoratif hamaklardır.

Dekoratif Hamak Modelleri Görseller

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git