Çocuk Odaları İçin Ranza Modelleri

Çocuk odaları için ranza modelleri: ikili, üçlü ve dörtlü ranza modelleri, Merdivenli ranza modelleri, kız ve erkek çocuk odaları için ranzalar, ranza fiyatları hakkında…

   Çocuk Odaları İçin Ranza Modelleri

Ranzalar çocuk odalarında aileler tarafından çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kreş ve gündüz bakım evlerinde de çok tercih edilmektedir. Yatılı olan devlet ve özel okullarda da tercih edilmektedir.

Günümüzde 3 yada daha fazla çocuğu olan aileler için her çocuğa ayrı bir oda ayırmak imkasız bir hale gelmiştir. Günümüzde yeni yapılan konut projelerine bakıldığında çocuk odalarının her geçen gün daha da küçüldüğünü görmekteyiz. Bu nedenle evlerde çocuk odaları için 8 ile 15 metre kare bir alan ayrılmaktadır. Bu alan içerisine çocuklarınızın her ihtiyacı olan eşyayı koymak ve onlara yatacak yer ayarlamak çok zor olmaktadır. Aileler çözüm olarak çocuk odaları için ranza modelleri tercih etmektedir. Ranza modelleri çocuklarına rahat yatabilecekleri bir yer ve aynı zamanda çocuk odalarına genişletici çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çadırlı ranza modelleri ve kaydıraklı razna modelleri çocukların en sevdiği ranza modelleri arasında yer almaktadır. Ranza fiyatları 750 Tl ile 5000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında değişmektedir. Fiyatlar kullanılan malzeme kalitesi, yatak kalitesi, ebatlara göre değişmektedir. Bu ürünleri ister kredi kartına taksit istersenizde diğer vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Ranza Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

1-)  Ranza modelleri ve renkleri seçimde ilk dikkat etmeniz gereken konuların başında gelmektedir. Kız bebek odaları için kırmızı, pembe, yeşil ve sarı renkleri tercih edebilirsiniz. Erkek bebek odaları için beyaz, mavi ve yeşil renkleri tercih edebilirsiniz.

2-)  Ranza kullanım süreleri diğer dikkat etmeniz gereken noktalardan bir diğeridir. Ranzalar çocuklarınız 15 yaşına gelene kadar kullanacağız ürünler arasında yer almaktadır. Ranza yatak seçiminde ve ranza ebatları seçiminde bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekmektedir.

3-) Ranza seçimi, kullanılan malzemeler önemlidir. Kullanılan malzeme ve boyaların çocuklarınıza zarar vermeyecek nitelikte olması önemlidir. Ranzaların dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılmasına dikkat etmelisiniz.

4-)  Ahşap ranza modelleri ve demir ranza modelleri arasında karar vermelisiniz. Her iki ranza modelide dayanıklı ürünlerin tercih edilmesine dikkat etmelisiniz.

5-) Küçük çocuk odaları için ranza modelleri bulunmakta olup, evlerde ranza koyacak olduğunuz yerin tam ölçülerine göre almanız gerekmektedir.

Modern ranza modelleri ve en çok tercih edilen ranza modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu ürünleri inceleyerek çocuk odanıza en uygun ranza modeli hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ranza modelleri hakkında fikir, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git