Çamaşır Sepeti Modelleri

Banyolara çok kullanılmakta olan çamaşır sepeti modelleri kirli çamaşırların toplanması için kullanılan ve dekorasyon ürünleri arasında bulunmakta olup çok şık ve farklı modelleri bulunmaktadır…

Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri

Banyolarda çok sık kullanılmakta olan ve en çok tercih edilen ev aksesuarları arasında bulunmaktadır. Banyoların dağınık görünmesi engellenmiş ve banyolarınıza estetik bir görünüm kazandırmış olursunuz. Banyolarınızda kullanmış olduğunuz klasik çamaşır sepeti modellerinde sıkıldıysanız yeni tasarım ve modern çamaşır sepetlerini kullanabilirsiniz.

Ahşap, plastik, bambu ve kumaş malzemelerden oluşan çamaşır sepeti modelleri bulunmaktadır. Renk renk ve farklı tasarımları ile istediğiniz modeli satın alarak banyolarınıza renk katabilirsiniz. Banyo Çamaşır sepeti süslemesi ile mevcut çamaşır sepetlerini süsleyebilir ve satın almanıza gerek kalmadan modern dekorasyon yapabilirsiniz. Çamaşır sepeti yapımı öğrenerek kendinize uygun tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Çamaşır sepeti modellerini koçtaş, İkea, Mudo, Pratiker, Tekzen, Bauhaus gibi büyük yapı marketlerinden uygun fiyata satın alabilir  ve kredi kartına taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

En çok tercih edilen kirli çamaşır sepetleri modellerini sizler için araştırdık ve bir foto galerisi hazırladık. Yorum kısmından ürünler hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git