Cam Lavabo Modelleri

Cam lavabolar, renkli cam lavabo modelleri ve tasarımları, ikili cam lavabo modelleri, cam lavabo fiyatları, modern ve estetik tasarımları ve ürün görselleri…

Cam Lavabo Modelleri

Evlerinde eski tasarım lavabolardan sıkılıp değişiklik yapmak isteyen bireylerin artık yeni bir gözdesi vardır. Yeni tasarım ürünlerden olan ve oldukça fazla rağbet gören cam lavabo modelleri modern bir o kadar da hoş bir görüntü yakalamak isteyenlerin kurtarıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça fazla renk seçeneğine sahip olan bu lavabolar bireylerin istekleri doğrultusunda evlerinde ki tasarımlarına yardımcı olmaktadır. Müşterinin istekleri ve beklentileri doğrultusunda istedikleri boyutlarda da üretimi gerçekleşebilir. Dar banyoları oldukça geniş ve ferah gösterecek şekilde modeli ve rengi seçilen lavabolar gibi geniş banyolar içinde ortamın büyüklüğüne ve rengine de uygun lavabo çeşitlerine dikkat edilebilir. Cam lavabolar artık evlerin baş tacı konumuna gelmiştir.

Evlerinde farklılığı ve yeni bir görüntüyü görmek isteyen müşteriler tarafından yeni yeni keşfedilen cam lavabolar son trend ürünler arasındadır. Ayrıca cam lavaboların, granit ve mermer lavabolardan daha sağlıklı olduğu bilinmektedir. Bunun sebebi de cam lavabo modelleri üzerinde gözenekli bir yapının bulunmamasıdır. Pürüzsüz bir yapıya sahip olan bu lavabolar bakteri üretimini de azaltarak daha temiz ve sağlıklı bir ortamın oluşmasına yardımcı olur. Cam lavabolarda evye kısmı ile tezgâh kısmı tamamen camdan oluşmaktadır. Diğer malzemelerden tercih edilen ve eski tezgâh modellerinden olan lavabolarda bu iki kısım birbirinden farklı olarak başka malzemelerden üretilmektedir. Hem kullanış açısından hem görüntü açısından artık cam lavabolara olan talep daha fazladır.

Renkli cam lavabolar son yıllarda renkli banyo dekorasyonlarında çok tercih edilmektedir. Bu lavabolar evlerde ofisler ve iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Renkli cam lavabo fiyatları 150 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmakta olup e-ticaret siteleri ve büyük yapı marketlerinden temin edebilirsiniz.

Modern Cam Lavabolar

Cam Lavabo Çesitleri

Cam Lavabo Çesitleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git