Buzul Rengi Duvar Boyası

Buzul Rengi Duvar Boyası son yıllarda genç bayanların tercihleri arasında yer almakta, salon ve oturma odalarında şık ve estetik görünüm….

Buzul Rengi Duvar Boyası

Buzul rengi ev dekorasyonlarında son yılların çok sık tercih edilen açık renk boyaları arasında yer almaktadır. Genç bayanların ev tasarım ve dekorasyonlarında açık renkler daha çok tercih etmekte olup açık renklerin başında Buzul rengi gelmektedir. Buzul renkleri arasında buz mavisi ve buz grisi de çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almaktadır.

Bu renk genelde evlerde salonlar başta olmak üzere misafir odası, genç odası yatak odası ve mutfaklarda tercih edebilirsiniz. Açık renk olduğu için küçük ve dar odalarda bile refah ve geniş bir görünüm vermektedir. Açık renk olduğu içinde evlerde kullanılmakta olan bir çok mobilya ve ev eşyası ile uyumlu bir renktir.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında 18 ile 35 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında ilk sırada gelmektedir. Açık ve canlı renk arayanlar kesinlikle bu rengi incelemeden boya karar vermemesi gerekiyor.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olmanız için bu renk ile boyanmış olan renklerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında (duvarda ve odalardaki görünümü) bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar kısmından bu renk ile kombin renkler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Buzul Rengi Duvar Boyası Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git