Buz Yeşili Duvar Boyası

Buz Yeşili Duvar Boyası ile modern ve estetik görünümlü duvar dekorasyonu, buz yeşili salonlar, evlerden görseller ve bu renk hakkında merak ettikleriniz…

Buz Yeşili Duvar Rengi 

Buz yeşili rengi son zamanların trend renkleri arasında yer almakta olup duvar dekorasyonunda açık ve hoş estetik bir görünüm elde etmek isteyen genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Evlerde her odada bu rengi tercih edebilirsiniz. Genelde en çok salon ve misafir odası dekorasyonlarında yer verilmektedir.

Evlerde yeteri kadar güneş ışığı almayan evlerde açık renk boyaları tercih ederek ferah ve aydınlık bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvarlarda koyu renkleri tercih ederseniz basık ve boğucu bir görünüm vermektedir.

Buz Yeşili Duvar Rengi-4

Buz Yeşili Duvar Rengi-4

Açık renk buz yeşili salonlarda kullanılmakta olan salon takımları, koltuk takımları, mobilya ve misafir odası takımları ile uyumlu ve kombin oluşturabilirsiniz. Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık, sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Buz Yeşili Duvar Rengi-2

Buz Yeşili Duvar Rengi-2

Evlerinde bu rengi tercih eden bay ve bayanlar sitemizin yorumlar kısmından bu renk hakkında bilgi, görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.  Foto galerisini sonuna kadar bakarak bu rengin salonunuza ve evinize uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Buz Yeşili Duvar Rengi Foto Galerisi

Buz Yeşili Duvar Boyası Konusuna 4 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git