Buz Mavisi Duvar Boyası Rengi

Buz Mavisi Duvar Boyası Rengi ile çok farklı ve modern görünümlü ev ve iş yerlerine sahip olabilirsiniz. Buz Mavisi Duvar Boyası Rengi nasıl ? Bu renk ile boyalı evler….

Buz Mavisi Duvar Boyası Marshall 

Buz mavisi rengi son yılların moda rengi olup 18 ile 35 yaş arası genç bayanların ev dekorasyon ve tasarımlarında en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında ilk sırada yer almaktadır. Evlerde özellikle salon ve misafir odalarına çok şık ve estetik bir görünüm vermektedir.

Salon boya renkleri arasında açık renk tercih edecek olanlar bu rengi yada Buz Beyazı rengini tercih edebilirler. Evlerde kullanılmakta olan mobilya ve koltuk takımları ile çok uyumlu bir renktir. Salonları yada evleri küçük olanlar evlerde geniş ve ferah bir görünüm elde etmek için açık renk boyaları tercih etmedir. Koyu renkler odaları daha küçük ve basık bir görünüm vermektedir.

Evlerde kullanılacak boyalar genelde plastik boyalar tercih edilmektedir. Plastik boyalar silinebilir olması nedeni ile çok tercih edilmektedir. Boyaları yılda bir yada iki kere bez yada vileda yardımı silerek boya yeni yapılmış gibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar boyası tercih ederken bilindik firmaları tercih etmenizi öneririz. Merdiven altı ve bilmediğiniz firmaların boyalarında istediğiniz performansı bulamayabilirsiniz. Boya alırken aldığınız boyanın son kullanma tarihi geçmemiş olmasına ve mümkünse son kullanma tarihi uzun olan boyaları tercih etmenizi öneririz.

Buz mavisi rengi evlerde odalara nasıl bir görünüm kattığı hakkında görsel olarak da bilgi sahibi olmanız için bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu boyanın evinize nasıl bir görünüm kazandıracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Foto galerisini sonuna kadar inceleyerek salon, misafir odası, yatak odası ve mutfaklara kattığı hava hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Buz Mavisi Duvar Boyası Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git