Buz Gümüşü Rengi Duvar Boyası

Buz Gümüşü Rengi Duvar Boyası ile modern ve şık görünümlü ev ve ofis tasarımları, bu renk ile boyanmış odalar ile estetik görünüm, ürün görselleri….

Buz Gümüşü Rengi Boya

Ev yada ofis tasarımlarında farklı ve sıra dışı tasarımlara yer vermek isteyen bayanların tercih etmiş olduğu bir renktir. Modern ve estetik tasarımlar dan hoşlanan 18 ile 35 yaş arası yeni evlenen çiftler tarafından ve evlere farklı estetik bir tasarım elde etmek için çok tercih edilmektedir.

Gri renginin açık tonları olarak adlandırılmaktadır. Bu renk genelde büyük salon ve misafir odası tasarımlarında yer verilmektedir. Evleri yada odaları büyük yada yeteri kadar güneş ışığı alan evlerde yer verilmesini öneririz. Koyu bir renk olduğu için küçük ve dar olan odalarda tercih ederseniz bu alanlara dar ve kasvetli bir görünüm katabilir.

Bu renk evlerde genelde alçıpan yada asma tavan uygulaması ile birlikte kullanıldığında ortaya çok şık bir görünüm çıkmaktadır. Evlerde kullanılmakta olan beyaz koltuk takımları, salon takımları ile birlikte tercih edilmektedir. Beyaz renk ve krem rengi ile kombin bir renktir. Bu renkler ile birlikte kullanıldığında estetik ve muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Buz gümüşü rengi ile boyalı olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi sonuna kadar inceleyerek bu rengin evlere katmış olduğu görünüm hakkında görsel olarak fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Evlerinde bu rengi kullananlar sitemizin yorumlar kısmından bu renk hakkında bilgi görüş ve önerileriniz bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Buz Gümüşü Rengi Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git