Buz Gümüşü Duvar Boyası

Buz Gümüşü Duvar Boyası Rengi ile evlerde farklı ve modern bir görünüm elde etmek isteyen genç bayanların yeni trendi….

Buz Gümüşü Duvar Rengi 

Evlerinde farklı bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin son yıllarda çok tercih etmiş olduğu renkler arasında yer almaktadır. Evlerinde özellikle 18 ile 35 yaş arası genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Evlerde özellikler geniş alanlarda çok tercih edilmektedir. Salon ve misafir odası gibi alanlarda çok güzel ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Bu renk koyu bir renk olduğu için genelde büyük alanlarda ve yeteri kadar güneş ışığı alan yerlerde tercih edilmesini tavsiye ederiz. Yeteri kadar güneş ışığı almayan evlerde karanlık ve kasvetli bir görünüm verebilir. Bu renk evlerde beyaz koltuk takımları, krem koltuk ve salon takımları kullanılan evlerde çok güzel bir görünüm vermektedir. Gümüş grisi olarak da adlandırılmaktadır. Dyo boya gümüş grisi rengi çok tercih edilmektedir.

Aynı zamanda alçıpan asma tavan uygulandığında bu renk ile zıt uyum sağladığı için estetik bir görünüm sunmaktadır. Evlerin yanı sıra ofis ve iş yeri tasarım ve dekorasyonlarında yer verilmektedir. Sizlere daha iyi fikir vermesi için bu renkten oluşan salon, oturma odası, misafir odası, genç odası ve iş yerlerinde nasıl görünüm verdiği hakkında görsel fikir sahibi olmanız için foto galerisini sonuna kadar takip etmenizde yarar var.

Evlerinde ve iş yerlerinde bu rengi kullanan okurlarımız sitemizin yorumlar kısmından bu renk hakkında bilgi ve görüşlerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git