Buz Beyazı Rengi

Buz Beyazı Rengi iç cephe boyası olarak kullanılmakta olup, evlerde salon ve misafir odaları başta olmak üzere şık ve estetik görünümlü ev dekorasyon örnekleri…

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

Ev dekorasyonlarında son yılların en çok tercih edilen renkleri arasında bulunmaktadır. Ülkemizde 20 ile 40 yaş arası bayanların salon ve misafir odaları başta olmak üzere her odada gönül rahatlığı ile bu rengi tercih edebilirsiniz. Açık renk olması nedeni ile evlere ve iş yerlerine açık ve ferah bir görünüm sunmaktadır. Bu renk aynı zamanda mekanları olduğundan daha büyük gösteren renkler arasında yer almaktadır.

Buz Beyazı Rengi Dyo markası başta olmak üzere diğer boya üreticisi firmaların aynı renk ve tonlarından boyaları bulunmaktadır. Evlerinde koyu renk boya kullanılmış ise bu rengi kullanmadan önce boya kapatıcı astar kullanılması önemlidir. Açık renk olduğu için tek seferde kapatmama riski oluşturabilir. Bu riski yok etmek için boya astarı atılması önemlidir.

Buz Beyazı Rengi

Buz Beyazı Rengi

Polisan Buz Beyazı Duvar Rengi ile diğer boya üretici firmaların boya tonları  ile karıştırmayın. Firmaların boya tonları arasında fark olmakta olup, tüm duvarlarda aynı görünümü elde edemezsiniz. Boya alırken yetecek miktarda tek firmanın boyasına yer vermeniz önemlidir.

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası Fiyatları

Boyaların fiyatları renklerine göre belirlenmez. Evlerde ve ofislerde boya uygulaması yapacak kişiler bilindik firmaların ürünlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Merdiven altı boya üretimi yapan bir çok firma olup bu firmaların boyalarından istediğiniz performansı elde edemeyebilirsiniz. Üretici firmaların belirli dönemlerde kampanya yapmakta olup, kampanyaları takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. E-ticaret siteleri yada yapı marketleri üzerinden kredi kartına 12 aya varan vadelerle satın alabilirsiniz.

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası-5

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası-5

Buz beyazı rengi ile boyanan evler görünümden oluşan bir foto galerisi hazırladık, sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.  Ev ve iş yerlerinde bu rengi kullanan kişiler sitemizin yorumlar kısmından renk hakkında görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Buz Beyazı Rengi Foto Galerisi 

Buz Beyazı Rengi Konusuna 4 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git