Bulut Rengi Duvar Boyası

Bulut Rengi beyaz ve mavisi ile modern ve şık görünümlü salonlar, oturma odası ve yatak odası tasarımları ile şık ve estetik bir görünüm….

Bulut Rengi Duvar Boyası

Ev tasarım ve dekorasyonlarında sıra dışı ve farklı tasarımlardan hemen hemen her bayan tarafından çok sevilen renktir. 18 ile 35 yaş arası bayanların şık ve modern dekorasyon renkleri arasında bulut mavisi ve bulut beyazı rengi çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Evlerde salonlar yatak odaları, genç odaları ve mutfaklar başta olmak üzere her odada bu rengi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Açık bir renk olduğu için dar ve yeteri kadar güneş ışığı almayan yerlerde tercih edebilirsiniz. Açık ve ferah bir görünüm verecektir.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Bu galeriyi inceleyerek bu rengin evlerde ve duvarlarda nasıl göründüğü hakkında görsel olarak da fikir sahibi olabilirsiniz. Yorumlar kısmından bu rengi kullanan kişiler yorumları ile bu renk hakkında görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Bulut Rengi Duvar Boyası Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git