Bulut Mavisi Duvar Boyası

Bulut Mavisi Duvar Rengi ve Bulut Mavisi Duvar Kağıtları ile ev tasarım ve dekorasyonlarında modern dekorasyon önerileri ve fikirleri….

Bulut Mavisi Duvar Rengi

Bulut mavisi ev tasarım ve dekorasyonlarında salonlar ve oturma odaları başta olmak üzere çok tercih edilen açık renklerin başında gelmektedir. Evleri özellikle küçük ve dar olanlar bu rengi tercih ederek ferah ve geniş bir görünüm elde edebilirler. Genç bayanların ev tasarımlarında açık renklere çok yer vermekte olduğunu biliyoruz. Açık renkler hem alanları geniş göstermekte hemde evlerde kullanılmakta olan mobilya ve eşyalarla uyumludur.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında bu renk genç bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Evlerde modası geçmeyecek ve yıllar boyunca kullanabileceğiniz renkler arasında yer almaktadır. Evin her odasında bu rengi tercih edebilirsiniz. Özellikle erkek genç odası ve erkek bebek odası renkleri arasında yer almaktadır.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında açık renkler mutlaka tercih edilmelidir. Koyu renkler her eşya ile uyum sağlamaz ve aynı zamanda alanları basık ve dar göstermektedir. Bulut mavisi rengi ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun olup olmadığına, duvarlarda ki görünümü hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Evlerinde yada iş yerlerinde bu rengi kullanan kişiler bu renk hakkında bilgi görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Hem bizlere hemde diğer okurlarımızın bu renk hakkında bilgi sahibi olmasında yardımcı olabilirsiniz.

 

Bulut Mavisi Duvar Rengi Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git