Buğday Rengi Duvar Boyası

Marshall Buğday Rengi Duvar Boyası ile şık ve modern görünümlü ev ve ofis tasarımları, iç cephe ve dış cephe renk tonları seçenekleri…

Buğday Rengi Duvar Boyası

Ev tasarımlarında genelde dış cephe rengi olarak çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almaktadır. Binalarda açık ve koyu tonları dış cephe rengi olarak tercih edilmiş çok sayıda bina bulunmaktadır. Marshall boya buğday rengi olarak sarı ve toprak tonları bulunmaktadır. Bu renk binalarda tek renk olarak uygulandığı gibi aynı zamanda kombin renkler olan kahve rengi tonları ile birlikte kombin renk olarak da kullanılmaktadır.

İç cephe rengi olarak da evlerde açık ve koyu tonları kombin olarak tercih edilmektedir. Ev tasarımlarında salonlar, mutfak, çocuk ve genç odası, yatak odaları başta olmak üzere her oda da gönül rahatlığı ile bu rengi tercih edebilirsiniz. Bu renk hakkında bilgi sahibi olmanız için bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Sitenin yorumlar kısmından bu renk hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Bu sayede diğer okurlarımız da görüşlerinizden istifade edebilirler..

Buğday Rengi Duvar Boyası Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git