Bordo Rengi Mobilya Dekorasyonu

Evlerde farklılık oluşturmak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmekte olan Bordo rengi mobilya dekorasyonu ile modern ve şık görünümlü bir eve sahip olabilirsiniz…

Bordo Rengi Mobilya

Evlerde farklılık arayışı içinde olan ve canlı renk arayışı içinde olan kişiler tarafından çok terih edilmekte olan bu mobilya rengi ile evler hoş ve estetik bir görünme sahip olmaktadır.

 Bordo rengi evlerde sıkıcı ve rahatsız edici bir renk gibi algılansada açık renklerle bir arada kullanıldığında ortaya çok güzel ev dekorayonu ve görsellik çıkmaktadır. Özellikle oturma grubu ve mobilya aksamlarında kumaş olarak tercih edilmekte yada yastık kılıfları bu renk tercih edildiğinde açık renk mobilyalarla birlikte çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Özellikle krem ve bordo rengi bir arada kullanılırsa birbirini tamamlayan bir görsellik ortaya çıkmaktadır. Krem renk mobilya ve koltuk takımları yoksa beyaz perdeler tercih edilerek bu uyum elde edilebilir.

Bordo ve krem yada bordo beyaz uyumunu gösteren ev dekorasyonu hakkında bir foto galeri hazırladık. Sizde bu renk uyumu hoşunuza giderse evlerinizi bu şekilde dekore edebilirsiniz. Bu renk hakkında bilgi,  görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git