Beyaz Oturma Grupları

Beyaz oturma grupları ve beyaz koltuk takımları sadece ve şık ve dekorasyonunu seven kişiler tarafından çok tercih edilmekte ve evlere modern ve estetik bir görünüm katmaktadır.

Beyaz Oturma Odası Dekorasyonu

Beyaz oturma odası takımları evlerinde sade ve modern bir görünümü seven kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Bu takımlar evlerinde çocukları büyümüş ev hanımları  tarafından da tercih görmektedir. Bu takımlar şüpesiz herkes tarafından çok sevilmekte fakat beyaz renk olduğu için çabuk kirlenmesi ve üzerine birşey dökülmesi korkusu ile tercih etmeye cesaret edemedikleri takımlar arasında yer almaktadır. Bu gibi korkular yüzünden tercih edemeyen kişiler beyaz renk ile uyumlu olan kumaş örtüler kullanarak bu takımları kullanabilirler. Bu örtülerin renklerinin beyaza uyumlu olması halinde sorun olmayacaktır.

En güzel beyaz oturma gruplarından oluşan bir foto galerisi hazırladım. Sizde bu ürünleri inceledikten sonra evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 Salon İçin Beyaz Oturma Grupları

Salon İçin Beyaz Oturma Grupları

Beyaz koltuk takımları bulundukları ortama ferahlık ve rahatlık hissi vermektedir. Aynı zamanda her renk mobilya ve ev duvar boyasına uyum sağlamaktadır.  Bu takımları örtü ile koruyabilir ve gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Beyaz Oturma Grupları

Beyaz Oturma Grupları

Beyaz oturma grupları fiyatları 2000 Tl ile 8000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Büyük mobilya üreticileri ürünlerini inceleyebilirsiniz. İsterseniz nakit, ister kredi kartına taksit, istersenizde elden taksit olanaklarını kullanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Modern Tasarım Beyaz Oturma Grupları

Modern Tasarım Beyaz Oturma Grupları

Modern tasarımlar evlerde salon ve misafri odalarında tercih edilmekte olup kullanıldıkları evlere şık ve refah bir görünüm vermektedir. İki ve üç kişilik koltuk seçenekleri bulunmaktadır.Genelikle küçük olan odalar için ideal bir tasarımdır.

 

Yeni Tasarım Beyaz Oturma Grupları

Yeni Tasarım Beyaz Oturma Grupları

Yeni tasarım ürünler göz kamaştırmaktadır. Lüks salon oluşturmak isteyenler bu takımları tercih edebilirsiniz.

<strong>Modern Beyaz Oturma Grupları</strong>

Modern Beyaz Oturma Grupları 

Bu tasarımlar bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan şık ve modern tasarımlar arasında yer almaktadır. Üçlü koltuk takımı bir adet, bir adet ikili koltuk takımı ve bir adet tekli koltuk takımından oluşmaktadır.

 

Misafir Odası Beyaz Oturma Grupları

Misafir Odası Beyaz Oturma Grupları

Misafir odaları ve oturma odaları dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Görünümleri ve konforu çok rahat olan takımlar içinde yer almaktadır.

Resimlerde görmüş olduğunuz ürünleri e-ticaret siteleri üzerinden online olarak satın alabilir ve kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan taksitle bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git