Beyaz Oturma Grubu Modelleri

Beyaz koltuk takımları ve oturma grupları, beyaz oturma grubu modelleri ve tasarımları, modern ve estetik görünümlü beyaz koltuk takımları ve görselleri…

Beyaz Oturma Grupları

Salon evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yerdir Hem kendinizin göz zevki hem de evinizde ağırladığınız misafirlerin göz zevkini okşamak için dekorasyonuna en çok özenilen bölümdür.  Herkesin beğenisi ve zevki farklıdır. Ferah ve aydınlık bir ortam oluşturmak ve bununla birlikte fazla renk ve desenden hoşlanmayanlar için beyaz, salonlarda kullanım için tercih sebebidir. Modasının geçememesi yani zamansız parça oluşu ayrıca modern, klasik, dömi-klasik, minimal, avangard gibi birçok model türünde uygulanabilirliği açsından da salon oturma gruplarının seçimlerin en başında gelir.

Beyaz oturma gruplarını istediğiniz zaman istediğiniz renklerde aksesuarlarla kombinleyerek dekorasyonunuzu sık sık değiştirebilirsiniz. Çeşitli renklerdeki kırlentler, perde fonları, halı ve zücaciye ürünleri ile küçük dokunuşlar yaparak bu mümkündür. Genelde siyah, kırmızı, mavi, pembe, kahverengi tonları gibi renklerle birlikte kullanılır. Oturma grubunuzu mobilya ile tamamlamak için;  venge, beyaz, akçaağaç, camdan oluşan birçok renk ve materyal seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz.

Temizliğinin sık yapılması gerektiğinden ve kiri çok çabuk gösterdiğinden, satın alımı sırasında her ne kadar çok güzel olsalar da bayanların kafasında sorular oluşur. Deri ve suni deri olanları temiz tutmak kumaş olanlara göre daha kolaydır. Leke tutmayan birçok kumaş türlerinden oluşan seçenekler gelişen tekstil teknolojisi sayesinde beyazı daha kullanabilir hale getirmiştir. Çıkarılıp takılan kılıf sistemiyle yapılanlar ise, koltuğun her tarafı sökülüp çamaşır makinesinde veya kuru temizlemeci de ile temizletilerek ilk günkü haline döndürülerek yerine takılabilir.

Beyaz Oturma Grubu Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git