Beyaz Mobilyaya Uygun Duvar Rengi ve Duvar Kağıtları

Beyaz renk mobilyaya uygun duvar boya rengi ve duvar kağıtları tercih ederek modern ve estetik görünümlü evlere sahip olabilirsiniz. Mobilyaya uygun duvar renkleri hakkında….

Mobilyaya Uygun Duvar Rengi ve Duvar Kağıtları

Ev tasarım ve dekorasyonlarında en çok tercih edilen mobilya renkleri arasında beyaz ve krem rengi mobilya, koltuk takımları, salon takımları ilk sırada gelmektedir. Özellikle 18 ile 35 yaş arası genç bayanların ilk tercihi açık renk olan ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Açık renk ürünler kullanıldıkları alanlara ferah ve modern bir görünüm sunmaktadır. Çabuk kirlenmesi ise en sevilmeyen tarafları arasında yer almaktadır. Özellikle çocuklu olan evlerde çocuklar tarafından çok kirletilmektedir. Çocuklu olan evlerde koruma kılıfları ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Ev duvar dekorasyonlarında kullanılmakta olan bir çok duvar rengi bulunmaktadır. Bu renkler arasında en çok tercih edilenler aşağıdaki boya renkleri olup, modası hiç bir zaman geçmeyen ve evlerde herkesin bir kere de olsa tercih etmiş olduğu renkler arasında gelmektedir.

Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası

Kumbeji Rengi Duvar Boyası

Alaçatı Rengi Duvar Boyası

Kese Kağıdı Rengi Duvar Boyası

Kum Taşı Rengi Duvar Boyası

Buz Yeşili Rengi Duvar Boyası

Buz Beyazı Rengi Duvar Boyası

Evlerde tercih etmiş olduğunuz duvar rengini mobilya ile uyumlu olması çok önemlidir. Beyaz renk mobilya takımları ile yine beyaz renk duvar rengi, gri, pastel rengi boyaları tercih ederek şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Beyaz mobilya ile uyumlu duvar boyası renklerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan renk duvar boyasına karar verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git