Bernardo Kahvaltı Takımı

Bernardo Kahvaltı Seti yeni model ve tasarımları bir çok kişi tarafından çok tercih edilmekte olup aynı zaman da yeni evlenecek olanlar için çeyiz kahvaltı seti olarak kullanılmaktadır…

Bernardo Kahvaltı Seti

      Ülke olarak kahvaltı öğünü bizim için oldukça önemidir. Kahvaltıya önem verdiğimiz kadar göz zevkimize de önem veren bir toplum olmaktayız. Bu durumu fark eden üreticiler her öğün sofralarımızda aynı takımları görmememiz için bizlere harika tasarımlar sunarak şık sofralar kurmamızı daha da kolaylaştırdı. Birçok ailede genellikle Pazar kahvaltıları önemli olsa da genel olarak her sabah düzenli kahvaltı yapan bir toplumuz. Her ne kadar haftanın her günü yaptığımız bir iş olsa bile ailecek toplanıldığı zaman en şık şekilde sunum yapmak isteriz. Bu konuda en iyi sunumları yapmamıza yardımcı olan bernardo kahvaltı setleri sofralarımıza şıklı katmayı ihmal etmedi.

   Kahvaltı Seti Nasıl Olmalı?

   Genel olarak baktığımız zaman kahvaltı setleri altı kişilik olarak bilinse de bunu on iki veya daha fazla kişi sayısı olarak almanız sizin elinizde olacak olan bir durumdur. Kahvaltı setlerinde orta sunumlar oldukça önemlidir. Kayık veya sini şeklinde olan bu sunum tabakları kahvaltı sofranıza ayrı bir şıklık katacaktır. Bunu dışında özel reçellikler ve çay tabak altlarının da sofrada aynı uyum içinde olmaları gerekir. Zaten set olarak satıldıkları için genellikle çaydanlıkta aynı desende olacaktır.

Kahvaltı Takımı

    Misafirleriniz için veya kendi aile içi hazırlamış olduğunuz kahvaltılar için sunum yaparken saklama kabı olarak da size setin içinde sunulan ve kapakları kalktığı zaman hoş bir görüntü sunan sunum tabaklarını da sofraya koymayı ihmal etmeyi. Bu hem sofrayı daha zengin gösterecek hem de tam bir sunun yapmanızı sağlayacaktır.

Bernardo Kahvaltı Takımı Tasarımları ve Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git