Bellona Mutfak Masası Modelleri

Bellona mutfak masa ve sandalye takımları mutfaklarınıza şık ve estetik bir görünüm kazandırabilir, küçük yada büyük her mutfak için uyumlu mini şık ve estetik mutfak takımları…

Bellona Mutfak Masa ve Sandalyeleri

Mutfaklar bireyler için oldukça önemli bir yerdir. Mutfaklarımızın dekorasyonuna da oldukça fazla kafa yorarız. Özellikle dar bir mutfağa sahipsek bu alanı en kullanışlı nasıl değerlendirmemiz gerektiğini düşünüp buna göre kararlar veririz. Küçük mutfaklarda daha çok beyaz tonların kullanılması mekânın büyük görünmesini sağlar. Mutfakta tercih edilen eşyalarda da açık tonların kullanılması geniş görünen mutfağınızın daha ferah bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur.  Mutfağınız için tercih edeceğiniz oldukça gerekli olan eşyalardan olan masa ve sandalye takımlarında imdadınıza yetişecek Bellona Mutfak Masa ve Sandalye Takımları da sizin için oldukça kullanışlı bir alan yaratacaktır. Dar ve küçük olan mutfağınız açık tonda seçtiğiniz renklerle ve masa, sandalye takımlarıyla daha geniş bir o kadar da kullanışlı bir mutfağa sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Mutfağınızda kullanacağınız aydınlatmalar da bir o kadar önemlidir. Aydınlatmanın büyüklüğü ve konulması gereken yer önemlidir. Açık ya da koyu renkte tercih etmiş olduğumuz mutfak eşyalarınız ile aydınlatmanın uyumlu bir şekilde konumlandırılması ortamın daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır. Bellona Mutfak Masa ve Sandalye Takımları da ortama doğru şekilde yerleştirildiğinde oldukça geniş ve ferah bir ortamın oluşmasına yardımcı olur. Geniş ve büyük bir mutfağa sahipseniz kullanmak isteyeceğiniz masa ve sandalye takımının boyutu büyüyeceğinden görünüşünden çok işlevselliğine dikkat edeceğiniz bir takım seçiminde bulunabilirsiniz.

Bellona mutfak masa ve sandalye takımı fiyatları 750 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satılmaktadır. Peşin alımlarda %10 ile %20 arasında indirim, kredi kartına ise 12 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Bellona Mutfak Masası Görselleri ve Ürünler Hakkında Bilgi

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git