Bellona Ayna Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonu arasında bulunan ayna takımları şimdi Bellona kalitesi ve şıklığı ile birleşince evinize farklı bir hava katmaktadır.

Bellona Ayna Modelleri ve Tasarımları

Aynalar günlük hayatımız da evimizin her köşesinde bir birinden farklı ebat ve şekilleri ile vazgeçilmez ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Bu dekorasyon ürünleri Bellona kalitesi ve şıklığı ile birleşince evinizde salon, banyo ve tuvalet ve hollerinize ayrı bir hava katmaktadır.

Günümüzde ev dekorasyonuna çok önem verilmektedir. Ev dekorasyonu yapmak çok maliyetli olduğunu düşünen aileler evinde küçük değişiklikler yaparak hoş bir  görünüm ve ferah bir ortam oluşturabilirler. Bunlardan en düşük maliyetli olan ise ayna gibi maliyeti düşük olan  ve katmış olduğu etkisi büyük olan ayna takımları ile işe başlayabilirler.

Bellona birbirinden farklı bir çok ayna modeli seçeneği sunmaktadır. Bu ayna seçeneklerinden bazılarını sizler ile paylaşacağım. Sizde evinizde küçük bütçe ayırarak bir değişiklik yapmak istiyorsanız Bellona’nın yapmış olduğu ayna modellerini inceleyerek bu işe başlayabilirsiniz.

Bellona ayna modelleri kırılmaz camdan tasarlanmış ve tüm olumsuzluklara rağmen uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Kırılmaz camdan tasarlanmış olmasının diğer olumlu bir özelliği ise evinizde bulunan küçük çocukların yaramazlıkları sırasında onlara zarar gelmez.

Bellona dekoratif ayna modelleri, salonlar için , yatak odaları için, oturma odaları için, antre ve holler için faklı kullanım yerlerine ve ebatına göre çok farklı modelleri bulunmaktadır. Birbirinden çok farklı tasarlanmış olan çerçeveleri ve kırılmaz cam modelleri ile isterseniz klasik ayna modelleri, isterseniz modern ayna modellerini kullanarak evinizin havasını değiştirin.

Her ebat ve ölçüde bulunan bu ayna modellerinin fiyatı ise günümüz şartlarından her bütçeye uygundur. Bellona ayna modelleri fiyatları 100 tl den başlamakta olup 1000 tl kadar farklı ebat ve boyutlarda her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır.

Aşağıda Bellano ayna modelleri en çok tercih edilenlerini sizler ile paylaşıyorum.

Bellona Ayna Modelleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git