Bej Rengi Ev Dekorasyonu

Bej rengi, bej rengi duvar boyası, bej rengi ev dekorasyonu, bej rengi ev dekorasyonları, modern ve şık tasarımlar için bej tonları…

Bej Rengi Duvar Boyası

Bej rengi evlerde kullanmakta olduğumuz bir çok üründe kullanılmakta olan bir renktir. Evlerde halılar, koltuk takımları, kilimler ve evlerde kullanılmakta olan aksesuarlarda çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Evlerde bej rengi duvar rengi olarak tercih edenler bulunmakta olup evlerde en çok salonlarda daha çok tercih edilen bir renktir. Bu renk genellikle büyük salon dekorasyonlarında ve güneş ve aydınlatma sorunu olmayan odalarda daha çok tercih edilmektedir.

Salonlarda Bej Rengi Tonları

Renk tonu olarak çok zengin olan Bej Rengi tonlarından yararlanarak dekorasyonu tamamlanmış çok modern ve şık salon tasarımları bulunmaktadır. Bej renginin açık tonları modern ev ve salon dekorasyonlarında çok tercih edilmektedir. Koyu tonları daha çok klasik ve geleneksel ev tasarımlarında daha çok kullanılmaktadır.

Bej rengi evlerde kullanılmakta olan mobilya ve ev aksesuarlarını ön plana çıkaran evdeki tüm dekorasyonları en iyi yansıtan renkler arasında yer almaktadır. Bej tek renk olarak evlerde tercih edilebileceği gibi aynı zamanda iki renk ev dekorasyonlarında krem rengi ve beyaz renk ile uyumu çok güzeldir.

İki Renk Salonlar

Salonlarda iki renk uygulaması genellikle uzun duvarlarda açık renk boyalar tercih edilmekte olup kısa ve dar cephe duvarlarda koyu tonlar kullanılarak uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra aynı rengin tonları kullanılarak da modern ve şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Bej Rengi Dekorasyon Örnekleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git