Baskılı Duvar Boyası

Baskılı duvar boyası iç mekanlarda son yılların yeni trendleri arasında yer almaktadır. Genç bayanların salon dekorasyonlarında bu tasarımlara çok yer vermektedir….

Baskılı Duvar Boyası

Baskılı duvar boyaları son yıllarda ev dekorasyon ve tasarımlarında çok tercih edilmekte olup, 18 ile 35 yaş arası genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Evlerde salon, misafir odası, yatak odası ve genç odalarında tercih edilmektedir.

Farklı modelleri ve motifleri bulunmaktadır. Çiçek desenli, kuş desenli, Osmanlı motifli modellerine evlerde ve ofis tasarımlarında yer verilmektedir. Baskılı duvar boyası tasarımları için biraz ustalık ve baskılı rulo ile farklı ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için farklı bir ücret ödemenize gerek yok.

Ev tasarımlarında en çok tercih edilen baskılı duvar boyası örneklerini incelemeniz için foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize ve iş yerinize uygun olan model ve tasarımlara karar verebilirsiniz. Sitenin yorumlar kısmından bu tasarımlar hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git