Baskılı Duvar Boyası Modelleri

Desenli duvar boyaları son yılların moda tasarımları arasında yer almakta olup, modern ve estetik görünümlü mekanlara sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır…

Desenli Duvar Boyası Örnekleri

Desenli duvar boyaları son yıllarda moda olarak çok karşımıza çıkmaktadır. Genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. 18 ile 35 yaş arası genç bayanların salon ve oturma odaları başta olmak üzere, genç ve çocuk odalarında bu tasarımlara çok yer verdiğini görmekteyiz.

Bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Evlerin yanı sıra iş yeri ve ofislere uygun çok güzel modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda çok farklı renk ve motifleri ile sıra dışı tasarımlar oluşturmak mümkün. Boya fırçası motifleri güzel bir ustalıkla birleştiğinde ortaya şık ve estetik bir görünüm çıkmaktadır. Bu model ve tasarımlar için ilave ücret ödenmesine gerek yoktur. Sadece rulo ile bu motifleri yapabilirsiniz.

Osmanlı motifli duvar boyası modelleri, çiçek desenli duvar boyası modelleri, hayvan resimli duvar boyası modelleri evler de ve iş yerlerinde çok tercih edilmektedir.

Evlerde yada mekanlarda en çok kullanılan baskılı duvar boyası modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan şık ve modern tasarımlar hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Evlerinde yada mekanlarında bu tasarımlara yer veren okurlarımız sitemizin yorumlar kısımdan bizler ve diğer okurlarımıza bilgi görüş ve önerilerini paylaşabilirler. Bir birinden güzel ve farklı tasarımlar hakkında bilgi sahibi olmanız için galeriyi sonuna kadar takip etmenizi öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git