Banyo Havluluk

Banyo dekorasyonunda kullanılan havluluk modelleri, modern ve şık banyo havluluk tasarımları, banyo havlu rafı ve havlu sepeti modelleri…

Banyo Dekorasyonu Havlu Döşemesi

Banyoların olmazsa olmazları havlulardır. Havluların ortalıkta durması yada kapı arkasına asılması ise, artık söz konusu bile değil. Çünkü bu hem görüntü kirliliği yaratır hem de huzursuz olmanızı sağlar. Bu nedenle havlular için banyo dekorasyonların da farklı bir şeyler yapmanız gerekir. Banyo dekorasyonu havlu döşemesi için farklı fikirler tasarlanmıştır. Bu tasarımlar ile banyoların çok daha şık ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

  • Öncelikle, havlularınız dışarıda kalacaksa, mutlaka küvetin yada perdelerin rengine uyumlu olmalıdır. Bu sayede görüntü kirliliğinin azaltırsınız.
  • Banyolarınız da havlularınız için farklı bir köşeye, dekorasyonunuza uygun olan renkli askılıklar yaptırabilirsiniz.
  • Eğer farklı havlular kullanmak isterseniz, tek düze olan askıların yerine raf sistemi yaptırabilirsiniz. Bu sisteme hem banyo hem de yüz ve saç havlularını koyabilir, hatta küçük biblolar yada objeler ile renklendirebilirsiniz.
  • Rafları isterseniz duvara sabit bir şekilde yaptırabilir, isterseniz de bir merdiven görünümde yaptırarak, daha farklı ortamlar yaratabilirsiniz.
  • Eğer havlularınız için raflı sistem tercih edecekseniz, mutlaka küvete yada duşa kabine yakın bir yerde olmasına ancak ıslanmayacak konumda monte edilmesine dikkat edin. Böylece havluların kullanımı daha kolay olacaktır ve banyolarınız çok daha estetik görünecektir.
  • Eğer havlularınız için dolap tercih ediyorsanız, yine küvet yada duşa kabine yakın bir yerde olmasına özen gösterebilir, eğer dolapların ıslanacağından şüphe ediyorsanız, askılıklardan yardım alarak, küvet yada kabinlerin yakınlarında olmasını sağlayabilirsiniz.

Banyo Havluluk Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git