Banyo Havlu Dolapları

Banyo havlu dolapları estetik ve şık tasarımları, ürün görselleri ve fiyatları, ürünler hakkında genel bilgiler, lüks tasarımlar….

Banyo Havlu Dolabı 

Banyo havlu dolapları evlerde son yıllarda çok tercih edilmekte olup kullanıldıkları evlere  şık ve estetik ve hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Gençlerin tercih etmiş olduğu banyo dolapları arasında banyo havlu dolapları ilk sırada gelmektedir. Banyo havlu dolapları her yaştan ve her bütçeden kişi tarafından alınıp kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır.  Son yıllarda inşaat firmaları bu tasarımlara önem vermiş ve yeni yapmış oldukları evlerde banyo dolabı yada havlu dolabı olacak şekilde inşa etmiş ve banyolarda yer vermiştir.

Banyo dolapları banyolara çok ve estetik bir görünüm yanı sıra dağınık ve kötü görünümlerini engellemekte olup, banyo ihtiyacınız olan havlu, kıyafet, traş takımı vb tüm ürünleri bir arada koyabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarımızda bize özellikle de bayanlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Banyo açık havlu dolabı olduğu gibi banyo kapalı havlu dolapları da bulunmakta olup, banyonuza en uygun olanına siz karar verebilirsiniz.

Banyo Havlu Dolabı fiyatları 200 Tl den başlayan fiyatlardan başlamakta olup; ürün metre kare fiyatına ve işçilik ederine göre belirlenmektedir. Banyonuzun ebatlarına uygun olarak yapı marketlerinden ve e-ticaret sitelerinden temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda özel üretim de yaptırabilirsiniz.

 Banyo Havlu Dolabı Alırken Aşağıdakilere Dikkat Edin

  • Banyo havlu dolabı tercih ederken dikkat edilecek şeyler arasında suya dayanıklı olması önemlidir.
  • Deprem gibi doğal afetlerden dolayı yıkılmaması için duvar askısı olaması can güvenliği için önemlidir.
  • Kapaklı banyo havlu dolapları içinde fren mekanizması olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Fren mekanizması evlerde hem çocukların ellerinin sıkışmasını önlemekte olup aynı zamanda kapak çarpmasına bağlı olarak ürün hasar görmez ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.
  • Banyo dolaplarını altının kolay temizlenmesi için ayaklı banyo dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Temizliği kolay olacaktır. Ayaklı modeller içinde krom ayaklı banyo dolapları  tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen ve sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm banyo havlu dolaplarından oluşan bir foto galerisi hazırladım. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize uygun olacak olan modeli bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git