Banyo Halı Modelleri

Banyo Halı Modelleri, yeni farklı şık tasarımları, banyo paspas modelleri, yuvarlak banyo halısı, modern banyolara uygun halılar, ürün görselleri ve halı fiyatları…

Banyo Halısı Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonların da her sene farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi de banyo halılarıdır. Evlere farklı, şık ve estetik bir hava katmak için mutfak ve banyo gibi alanlara farklı tasarım halıların tercih edildiğini göreceksiniz.

Halı modelleri içinde son yıllarda en farklı tasarımların banyo halıları içinde olduğunu göreceksiniz. Farlı renk seçeneği, değişik motifler ve uygun fiyatları ile banyo paspas modelleri bayanların ilgisini çekmekedir.

Banyo halı modelleri satın alırken dikkat edilmesi gerekn en önemli noktalar arasında banyo halılarının kaydırmaz taban banyo halıları olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Islak zemin olan banyoların bu halı tasarımları tercih edilmektedir. Evlerde yaşacağınız kazaların önüne bu şekilde geçebilirsiniz.

Banyo Halısı Renk Seçimi

Banyo halıları alırken bayanların en çok zorlandığı konular arasında gelmektedir. Banyo halıları rengini nereye göre belirlennmesi gerekiyor. Banyo halıları ile şık ve modern bir görünüm elde etmek için zemin rengine uygun olan renkleri tercih etmelisiniz. Banyolar güneş ışığı sorunu olan yerler olduğu için açık renk banyo halıları tercih etmelisiniz.

Zemin rengi yanı sıra yan kısımlarda kullanılmakta olan fayanslarla da uyumlu renk olması önemlidir. Bunun yanı sıra banyolarda kullanılmakta olan banyo dolaplarına uygun şık ve farklı halı modellerine yer vermelisiniz.

2016 ve 2017 yılı modern banyo halısı tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek banyo halıları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Banyo halı fiyatları 50 Tl ile 200 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri halı satışı yapan mağazalar ve e-ticaret siteleri üzerinden isterseniz taksit istersenizde vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git