Banyo Duş Modelleri

Banyo duş modelleri, banyo duş kabin modelleri, şık ve estetik görünümlü banyo dekorasyon fikirleri ve önerileri, sıra dışı banyo tasarımları….

Banyo Duş Modelleri

Siz de duvardan akan sular ile yada yerden fışkıran sular ile banyo yapmak istemez misiniz yada banyonuzun yan duvarlarında akan sular ile kendinizi mükemmel hissetmek ve sıcak bir duş almak istemez misiniz?

Uzun zamandır başlayan ve halen devam eden farklı banyo duş tasarımları popülerliğini kullanarak siz de banyolarınızı renklendirebilirsiniz. Eğer eski model duş başlıklarından sıkıldıysanız, robot duşlar tercih edebilir, altın renkli duşlar yaptırabilir yada modern görünümlü duş setlerini tercih edebilirsiniz. Eğer biraz daha farklı ve modern olsun isterseniz de, birkaç özel dokunuş ile farklı duş modelleri yaptırabilirsiniz.

Still Banyo Tasarımı

Still Banyo Tasarımı

Modern banyo duş modelleri ankastre adı verilen başlıklar ile bildiğimiz duşlardan farklı olarak yapılmaktadır. Kare olan duş başlığı sayesinde isterseniz yukarıdan, isterseniz yan duvarlardan su gelmesini sağlayabilirsiniz. Yeni tasarlanmış olan bu özel sistemler ile duş başlıkları ile uğraşma derdiniz ortadan kalkar ve kendinizi tıpkı bir masajdaymış gibi hissedebilirsiniz. Bu tasarımların yapılması için tabi ki duşa kabinlerin nasıl ve ne boyutta olduğu da önemlidir. Bu boyutlara göre farklı duş modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu yeni trendlerin bir başka özelliği ise kireç ve leke tutmayan cinsten olmasıdır. Bu sayede banyolarınızı modern ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bu duş modellerini yaptırmak için mutlaka işini bilen birilerini tercih edin ve banyo dekorasyonunuz ile uyum sağlamasına özen gösterin.

Modern Tasarım Banyolar

Modern Tasarım Banyolar

Evlerde en çok tercih edilen ve bayanların en çok sevdiği banyo duş modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ve ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizin yorumlar kısmından kullandığınız ürünler hakkında diğer okurlarında bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Banyo Duş Modelleri Görselleri ve Bilgiler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git