Banyo Çiçek Modelleri

Banyo Çiçek Modelleri, banyolarda en çok kullanılan çiçekler ve bitkileri şık ve modern görünümlü banyo dekorasyonları ve tasarımları….

Banyo Çiçek Modelleri

Banyoları olduğunda daha güzel göstermek ve farklı bir hava katmak aynı zamanda banyoları bulundukları soğuk görünümden kurtarmak için en çok kullanılan dekorasyon yöntemlerinden bir tanesi de banyo çiçekleri ve banyo bitkileri bulunmaktadır.

Aloe Vera Banyo Çiçeği

Evlerde her odada kullanılan Aloe Vera Çiçeği banyolarda dekorasyon amaçlı tercih edebilirsiniz. Bu bitki aynı zamanda sağlık anlamında yanıklar, cilt tahrişleri ve kesiklerde kullanılmakta olup aynı zamanda bu ihtiyacınızda karşılayabilirsiniz.

Açelya Banyo Çiçeği 

Banyolara güzel bir görünüm vermek çiçek açan çiçek modellerinden olan Açelya da banyolarda tercih edebilirsiniz. Çok güzel ve hoş bir görünüm verecektir. Aynı zamanda güzel bir koku salgılamakta olup banyoların nem ve diğer kötü kokuları bastıracaktır.

Kurdele Banyo Çiçeği

Nemli ortamlarda çok güzel gelişmekte olan bu çiçek banyoları çok sevmektedir. Banyolarda bakım gerektirmeden kendi halinde büyümektedir. Banyolarda tavandan sarkan saksılar içinde çok hoş ve güzel bir görünüm sunmaktadır.

Herdem Yeşili Çiçeği

Banyolarda yaprak dökemeyen çiçeklerden hoşlanan bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Hiç bir şekilde yaprağı dökülmez koyu yeşil görünümü ile banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm sunmaktadır. Aynı zaman da banyoların nemli ve havası bu çiçeğin gelişimini olumlu yönde etkilemektedir.

Gardenya Banyo Çiçeği  

Bahçe ve balkonlarda çok tercih edilen çiçekler arasında bulunan bu çiçek yine nemli ortamı seven çiçekler arasında yer almakta olup banyolara hoş ve estetik bir görünüm sunacaktır.

Fesleğen Banyo Çiçeği

Banyolarda güzel bir koku salmakta olan çiçekler arasında yer almaktadır. Bu çiçek direk olarak kokusunu dışarı vermemekte olup elinizle hafif dokunduğunuzda ve bu çiçeği sevdiğinizde ortaya mis gibi bir koku vermektedir.

Yelken Banyo Çiçeği 

Yelken çiçeği olarak bilinen bu çiçek banyolara çok hoş ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Banyolarda en çok tercih edilen banyo çiçekleri görselleri oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek banyo dekorasyonunda estetik ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git