Banyo Askılık Modelleri

Banyo askıları, banyo askılık modelleri ve yeni tasarımları, uygun fiyatlı askılıklar ürün görselleri ve ürün fiyatları hakkında….

Banyo Askılık Takımı

Banyolarda son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasında askılıklar ilk sırada yer almakta olup her bütçeden kişi tarafından temin edilecek ürünler arasında yer almakta olup, banyolarda bizlere çok büyük kolaylıklar sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Havlu asmak , bornoz asmak, banyolarda sabun ve şampuan koymak için konulan askılıklar, peçete vb ürünleri koymak için kullanılan bir çok askılık bulunmaktadır.

Banyolarda genelde plastik banyo askılıkları ve krom banyo askılıkları ilk sırada tercih edilmekte olup bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Rustik dekorasyonlarda ahşap askılık modellerini tercih edebilirsiniz. Ferforje askılık modelleri de tercih edilebilir.

Modern dekoratif duvar askılıkları da bulunmakta olup her bütçeden kişi tarafından kolayca alınıp kullanılabilecek olan ürünler arasında yer almaktadır. Banyolarda aynı zamanda kapı arkası askılık modelleri de çok tercih edilmektedir.

Evlerde en çok tercih edilen askılık modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek sevdiğiniz tasarımları bulabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git