Balkon Masası Modelleri

Balkon masaları, şık ve farklı tasarım balkon masa ve sandalyeleri, balkon masası fiyatları ve muhteşem görünümlü masa ve sandalye modelleri…

Balkon Masası Modelleri

Uzun süren yorucu bir günün ardından açık hava da çay içmek, arkadaşlarınızı balkona beş çayına davet edip kek börek yemek, çocuklarınız eve arkadaşlarını davet ettiklerin de siz evinizi yeni temizlemiş iseniz onların gelip her yeri dağıtıp kirletmesini istemezsiniz ve çocuğunuzdan arkadaşlarını balkonda misafir etmesini rica etmek, doğum günleri, özel kutlamalar ve daha nice niceleri… Bütün bu etkinliklerimizi faaliyetlerimizi çoğu zaman balkonlarımızda gerçekleştiririz. Bu yüzden de balkon da hep kullanışlı bir masaya ihtiyacımız vardır. Yer konusunda çok şanslı olmayabiliriz belki, balkonumuz küçük olabilir ama bu bizim için bir engel değildir tabi ki.

Balkon Masası Tasarımları

Dayanağı balkon parmaklıklarına monteleşebilen masalar bizim yerden tasarruf etmemize imkân sağlıyorlar ve uygun fiyatları ile de bütçemizi zorlamıyorlar. Eğer balkonumuz küçük değilse ve böyle bir derdimiz yoksa bambudan yapılmış kocaman yastıklı bir balkon masası ile üstün konfor ve şıklığa ulaşabilir balkon da geçirdiğimiz vakitlerin kalitesini artırabiliriz. Üstelik herkes kendi evin de kendi balkonun da en rahat olabileceği ortamı oluşturmak ister, bambu masalar da yumuşacık yastıkları ile bu rahatlığın istediğimizden daha da fazlasını bizlere sunuyor. Üst derece de ki konforunun yanında birden fazla çeşidiyle her türlü zevke kalite tercihine ve bütçeye uyum sağlıyor bambu ağacından yapılmış bu şık ve rahat masalar. Üstelik alanında en çok tercih edilenlerden çünkü diğerlerine göre iki kat daha sağlam.

Son yıllarda küçük balkonlu yapılar çok karşımıza çıkmaktadır. Bu balkonlara eski tip büyük masa ve sandalye takımları koymak imkansız hale gelmiştir. Yeni nesil balkonlar için üretilmiş olan portatif masalar çok tercih edilmektedir. Açılır ve kapanır özellikleri, aynı zamanda sökülüp takılması pratik olan tasarımları tercih etmenizi öneririz. Portatif masa fiyatları 100 Tl ile 500 Tl arasında değişmekte olup, cam, plastik, metal ve ahşap modelleri bulunmaktadır.

Balkon Masası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git