Bal Buğu Rengi Duvar Boyası

Bal Buğu Rengi Duvar Boyası ile boyanmış evler, çok hoş ve estetik görünümü, bu renk ile boyanmış salon ve misafir odası tasarımları….

Filli Boya Bal Buğu Rengi

Filli boya renkleri arasında ev ve ofislerde çok tercih edilen açık renkler arasında yer almaktadır. Ev tasarımları yanı sıra ofis ve iş yer gibi bir çok alanda da mimarlar tarafından çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Açık ve koyu tonları bulunmakta olup mekanın güneş ışığı ve aydınlatmasına bağlı olarak koyu tonları tercih edebilirsiniz.

Bal buğu rengi ile kombin renkler arasında beyaz ve krem renkler ilk sırada gelmektedir. Evlerde salonlar ve oturma odaları ve yatak odalarında gönül rahatlığı ile bu rengi tercih edebilirsiniz.

Bal buğu rengi dekorasyon önerileri bulunmakta olup bu renk bir çok renk ile uyumludur. Bu renk ile boyanmış olan mekanlardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Foto galerisini inceleyerek bu renk hangi renkler ile uyum halinde olduğu ve bu renk ile kombin renkler hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git