Bahçe Minderi Modelleri 2022-2023

Birbirinden farklı tasarımları renk renk farklı modelleri ile  şık görünüme sahip Bahçe Minderi Modelleri bahçe dekorasyonuna çok önemli katkı sağlamaktadır…

Bahçe Minderi Modelleri ve Fiyatları

İster geniş olsun isterse küçük olsun bahçenize farklı bir hava katmak için bahçe mobilyası minderi tercih edilmekte olan bahçe dekorasyon ürünleri arasında bulunmaktadır. Bahçenize çok farklı bir hava katacaktır. Aynı zamanda çocuklar tarafından da çok sevilmekte olan farklı modelleri bulunmaktadır. Hayvan ve çizgi film karakterli bahçe minderleri ile çocuklarınızın bahçeden fazla keyif alacakları bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Bahçe armut minder olarak bilinen modeller genellikle sahillerde ve çimenlik alanlarda mekan işleten kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bahçe mobilyaları armut minderler müşterilerin rahat ettikleri tasarımlar arasında bulunmaktadır.

Bahçe minderi satın alarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda kendinizde yapabilirsiniz. Bahçe minderi kumaşları tercih ederek bu işe başlayabilirsiniz. Su geçirmez bahçe süngeri kumaşları yada nevresim tarzı kumaşları tercih edebilirsiniz. Sonra istediğiniz ölçülerde sünger kestirip bu süngerleri almış olduğunuz kumaşlarla kaplayabilirsiniz. Sünger dışında elyaf yada yün satın alarak da bu ürünleri yastıkların iç kısmında tercih edebilirsiniz. Bahçe minder yapımı çok kolay ve düşündüğünüz kadar zor değildir. Bahçe minder yüzleri kirlendiğinde yıkanabilmesi için kumaş ve nevresimlere fermuar dikerek dış yüzlerini yıkayabilirsiniz. Bahçe minder kumaş seçiminde genellikle yeşil renk tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Bahçe minder  fiyatları 50 Tl ile 200 Tl arasında değişmekte olan fiyatları bulunmaktadır. Alış veriş merkezleri ve e-ticaret sitelerinde dilerseniz nakit dilerseniz taksitli alış veriş imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Bahçe minderi modelleri arasından en çok tercih edilen ve beğenilen modellerinden bir foto galerisi oluşturduk.  Ürünler hakkında bilgi ve önerilerinizi yorum kısımından bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bahçe Minderi Modelleri

Bahçe Minderi Modelleri

Düşük maliyet ile evde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz şık ve estetik görünüme sahip tasarımlar arasında yer almaktadır. Renkli ve desenli kumaş kullanarak bahçenize farklı bir hava katabilirsiniz.

Bahçe Minderi Modelleri

Bahçe Minderi Modelleri

Kare, yuvarlak, üçgen ve dikdötgen şeklinde olan bu tasarımların bir çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Konforu, şekilleri ve renkleri ile bahçeleri şenlendirmektedir.

Bahçe Minderi Modelleri

Bahçe Minderi Modelleri

Bahçeler de kullanılmakta olan banklar da ve sallanan salıncaklarda kullanılmaktadır. Bir çok farklı renk seçeneği bulunmakta olup su geçirmez özelliği bulunan tasarımları mevcuttur.

Armut Bahçe Minderi Modelleri

Armut Bahçe Minderi Modelleri

Armut Bahçe Minderi Modelleri özellikle son zamanlarda çok tercih edilmekte olan minder modelleri arasında yer almaktadır. Bir çok farklı renk seçeneği ile bahçelerinize renk katmaktadır. Konfor ve sunmuş olduğu rahatlık nedeni ile çay bahçeleri ve evlerde çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bahçe Yer Minder Modelleri

Bahçe Yer Minder Modelleri

Bahçe Yer Minder Modelleri bahçe dekorasyonunda çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Bu tasarımları havuz kenarların da ve yaz aylarında sahiller de de kullanabilirsiniz.

Beyaz Renk Bahçe Minder Modelleri

Beyaz Renk Bahçe Minder Modelleri

Beyaz Renk Bahçe  Minder Modelleri bahçe tasarımların da genellikle sandalye yada hasır bahçe takımların da çok tercih edilmektedir. Bahçenize sade ve şık bir görünüm vermek için beyaz minder modellerini tercih edebilirsiniz.

Eva Su Geçirmez Bahçe Minder Modelleri

Eva Su Geçirmez Bahçe Minder Modelleri

Eva Su Geçirmez Bahçe Minder Modelleri bir çok farklı renk seçeneği ile bahçelerinize daha çok renk katmaya devam etmektedir. Su geçirmeme özellikleri nedeni ile bahçe dekorasyonun da çok tercih edilmektedir.

Kırmızı Renk Bahçe Minder Modelleri

Kırmızı Renk Bahçe Minder Modelleri

Kırmızı Renk Bahçe Minder Modelleri konforu ve rahatlığı aynı zaman da bu renkten hoşlanan kişilerin mutlaka görmesi gereken tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yeşil Renk Bahçe Minder Modelleri

Yeşil Renk Bahçe Minder Modelleri

Yeşil Renk Bahçe Minder Modelleri çim lekelerini en az gösteren minder modelleri arasında yer almaktadır. Yeşil olması nedeni ile bahçelere çok uyum sağlamaktadır.

Renkli Bahçe Minder Modelleri

Renkli Bahçe Minder Modelleri

Renkli Bahçe Minder Modelleri ile bahçeleriniz daha canlı bir görünüm kazanacaktır. Sarı, kırmızı, mavi renklerden oluşan bu minderler çocuklar tarafından çok sevilmektedir.

Bahçe Minderi Modelleri

Bahçe Minderi Modelleri

Desenli ve işlemeli bahçe minderleri bahçe tasarımlarında tercih edilen şık minder modelleri arasında yer almaktadır. Havuz kenarın da dinlenmek ve oturmak için bu şık tasarımları tercih edebilirsiniz.

Bahçe Minderi Modelleri

Bahçe Minderi Modelleri

Hasır bahçe takımların da çok tercih edilmekte olan beyaz minder modelleri ile bahçenize modern ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git