Bademi Rengi Duvar Boyası

Bademi rengi duvar boyası filli  boya iç cephe duvar renkleri arasında yer almakta olup Bazem Ezmesi Duvar Rengi olarak bilinmekte olan boya rengidir….

Bademi Duvar Boyası

Filli boya iç cephe duvar renkleri arasında yer almaktadır. Evlerine ve yaşam alanlarına farklı ve modern bir görünüm kazandırmak isteyen bayanların renk tercihleri arasında yer almakta olup bu renk kendine has hoş ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Ev tasarımı yanı sıra ofis ve modern iş yeri tasarımlarında mimarlar tarafından tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Çok hoş ve sıcak bir görünüm sunmaktadır. Hoş ve sıcak bir mekan sahibi olmak isteyenler mekanlarında bu rengi tercih edebilirler.

Bu rengin açık ve koyu tonları bulunmakta olup evleri ve mekanları yeteri kadar güneş ışığı almayanlar bu rengin açık tonlarını tercih etmelidir. Açık ve koyu renk aynı anda kullanarak da renk kombini oluşturabilirsiniz. Mekanların dar duvarlarında koyu tonları, büyük ve geniş duvarlarında  açık tonları bir arada kullanılarak çok hoş ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Evlerde kullanılmakta olan bir çok mobilya, koltuk takımları, salon takımları ile uyumlu renkler arasında yer almaktadır. Evinizde kullanmış olduğunuz bir çok eşya ile uyumu yakalamak kolay olacaktır.

Bu renk hakkında daha fazla bilgi ve görsel olarak da nasıl göründüğü ile ilgili olarak size bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Foto galerisini sonuna kadar incelemenizde yarar var.

Bademi Rengi Duvar Boyası Foto Galerisi

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git