Badem Rengi Duvar Boyası

Badem Rengi Duvar Boyası ile farklı ve sıra dışı bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Bademi rengi foto galerisi…

Bademi Rengi Boya

Gerek ev gerekse de ofis gibi bir çok farklı mekan tasarımlarında mimarların estetik ve farklı bir görünüm vermek için kullandıkları renkler arasında yer almaktadır. Ev tasarımlarında genç bayanların sevdiği renkler arasında yer almaktadır. Filli boya boya renkleri arasında yer alan bu renk açık tonları daha çok evlerde salonlar ve oturma odalarında çok tercih edilmektedir.

Ev tasarım ve dekorasyonlarında boya seçimi çok önemlidir. Boya ile evinizde kullandığınız eşyalarda renk kombinasyonu sağlarsanız ortaya çok hoş ve estetik bir görünüm çıkmaktadır. Boya ve eşya renk uyumu sağlamadığı halde eşyalarınız ne kadar güzel ve şık olursa olsun ortaya kombin ve hoş bir görünüm çıkmaz.

Ev duvarlarında genelde açık renklere yer verilmesi çok önemlidir. Koyu renkler ortama kapalı ve basık bir görünüm vermekte olup, açık olan renkler rahat ve ferah bir görünüm ortaya çıkartmaktadır. Bu yüzden duvarlarda sevdiğiniz renklerin açık tonlarına yer vermenizi tavsiye ederiz. Koyu renkler ile kombin bir tasarım sağlamak çok zor ve zaman isteyen bir konudur.

Bu renk ile boyanmış olan ev ofis ve iş yerlerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu rengin duvarlarda görünümü ve eşyalarla uyumunu galeriyi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git