Az Simli Duvar Boyası

Simli boyalar ile ev tasarımları ve dekorasyonları, az simli boya renkleri ve dekorasyon fikirleri, foto galerisi….

Simli Duvar Boyası

Ev tasarım ve dekorasyonlarında simli boyalar son yıllarda tercih edilmeye başlanmış ve ortaya çok hoş ve estetik tasarımlar çıkmıştır. Ev tasarımlarında salonlar ve misafir odası tasarımlarında genelde sim kullanılsa da az simli boyalar tercih edilmiş ve çok hoş estetik görünümler elde edilmiştir.

Çok simli boyalar evlerde daha çok bebek ve çocuk odası tasarımlarında bayanlar tarafından tercih edilmiş olup, çocuklar tarafından çok sevilen tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Simli boya üretici firmalar ülkemizde bir çok firma bulunmaktadır. Modern üretim tesisleri bulunmakta olan bilindik firmaların boyalarını tercih etmenizi öneririz. Simli boya Polisan konusunda uzman firmalar arasında yer almaktadır. Merdiven altı üretici beli olmayan boyalardan istediğiniz performansı ve görünümü elde edemezsiniz.

Simli boya ülkemizde son yıllarda evlerde genç bayanların tercihleri arasında ön plana çıkmaktadır. Ortaya yaş ve ileri yaş bayanlar tarafından çok tercih edildiğini söyleyemeyiz. Simli boya aynı zamanda mekan ve ofis tasarımlarında mimarlar tarafından tercih edildiğini görmekteyiz.

Simli boya nasıl yapılır ? diye merak edenler mutlaka vardır. Hazır olarak boya içinde bulunan özel tasarım boyaları uygulamanız yeterli olacaktır. Simli boya hazırlanması ise kolay bir uygulamadır. Silikonlu boya ile boyanan duvarlar boya kuruduktan hemen sonra su bazlı boya ve sim karıştırılarak bir kat yada iki kat şeklinde tekrar uygulanması ile elde edilir.

Simli boyaların en güzel ve en hoş görünümü olanlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerden bu galeriyi inceleyerek sizli boya görünümleri hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git