Aynalı Takı Dolabı

Aynalı takı dolabı modelleri, aynalı takı dolabı tasarımları, şık ve modern görünümlü aynalı takı dolapları, aksesuarları ve ürün görselleri…

Aynalı Takı Dolabı Modelleri

Fonksiyonel ve tamamlayıcı olan takı dolapları bayanların en gözde mini mobilyalarından biridir. Boy aynası şeklinde, yatak odalarının duvarları süslerken aynı zamanda mükemmel bir saklama alanıdır. Duvara asılanları olanların yanı sıra ayaklı olanları da vardır. Ayaklı modellerin genelde altında bir de çekmece bulunur. Bayanlar burada saç tokası ya da makyaj malzemesi saklamayı tercih ederler. İstenilen zaman istenilen yerde kullanmak açısından avantajlı olsa da ayakları yüzünden daha fazla yer kaplar. Genelde dikdörtgen olanları sıklıkla görülürse de oval şeklinde kileri de vardır.

Takı dolaplarının kalınlığı fazla yer kaplamaması açısından dardır. İçinde parfüm, gözlük, deodorant ve makyaj malzemesi gibi ürünler saklanabilir. Sadece dolap kısmı değil; dolabı kapatan aynalı kapağın iç kısmı da kullanım için ayrıca tasarlanmıştır. Böylelikle çok geniş bir alan yaratılmıştır. Takıların birbirini çizmemesi ve zarar vermemesi için içi kadife kumaşla kaplıdır. Kolyeleri asarak sergilenebilir. Bilezik, küpe, yüzük gibi aksesuarları ayrı ayrı konulacak bölümler vardır. Bu sayede kolayca aradığınızı bulmanın yanı sıra tüm takıları görerek seçim yapabilmeniz amaçlanmıştır.

Beyaz renk en çok tercih edilenler arasındadır. Bunun yanı sıra zevkinize ve mobilyanıza uygun renkler de vardır. Siyah, kırmızı, mavi, yeşil ve pembe bunların arasındadır. Eğer boy aynası kadar büyük asılacak yeriniz ve buna ait dolabın içini dolduracak kadar takınız yok ise; daha küçük boyutlarda, şifonyer veya tuvalet masası üzerine konumlandırabileceğiniz model de mevcuttur.

Aynalı Takı Dolabı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git