Ayçiçeği Duvar Boyası

Ayçiçeği Duvar Boyası nasıldır, duvarlarda nasıl durur, tonları, şampanya rengi ayçiçeği rengi boyalarla şık ve modern tasarımlar ve duvar kağıtları…

Ayçiçeği Duvar Boyası ve Kağıdı

Ev dekorasyonlarında daha canlı ve farklı tasarımlardan hoşlanan bayanların tercih etmiş olduğu bir renktir. Özellikle 18 ile 30 yaş arası genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Evlerde, ofis ve iş yerlerinde tercih edilmektedir.

Evlerde açık tonları daha çok tercih edilmekte olup salonlar, misafir ve oturma odalarında tercih edebilirsiniz. Açık tonları ile uyumlu mobilya ve koltuk takımları ile şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda Ayçiçeği duvar kağıtları da tercih edebilirsiniz.

Başta Filli Boya, Marshall, Dyo ve Polisan firmalarının bu renk boyaları bulunmaktadır. Size rengi ve fiyatı en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Firmaların üretmiş oldukları boya renkleri arasında ton farkı bulunmaktadır. Evinizde bir firmanın boyası ile boyama işlemine başladıysanız ve boyanın yeterli gelmediği durumlarda yine aynı firmanın boyasını almanızı tavsiye ederiz.

Ayçiçeği Duvar Boyası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git