Ay Perisi Rengi Duvar Boyası

Ay Perisi rengi ile modern ve şık görünümlü evler, bu renk hakkında merak ettikleriniz ve bu renk ile boyalı evler, salonlar ve misafir odası tasarımları….

Ay Perisi Rengi 

Ay perisi rengi son zamanlarda farklı ve modern görünümlü evlere sahip olmak isteyen genç bayanların tercih  etmiş olduğu renkler arasında yer almaktadır. Ev tasarım ve dekorasyonlarında 18 ile 40 yaş arası genç bayanların salon ve misafir odası tasarımlarında bu renge çok vermektedir. Açık renk bir boya olduğu için evin her odasında bu rengi tercih edebilirsiniz.

Karanlık ve özellikle küçük olan evlerde bu rengi tercih ederek aydınlık ve ferah bir görünüm verebilirsiniz. Sıra dışı ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ev ve ofislerde kullanmakta olduğunuz bir çok salon takımı, koltuk takımı ile uyumludur. Modası geçmeyecek ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir renktir. Açık ve koyu tonları bulunmaktadır. Ton tercihi zevkinize bağlıdır.

Permolit ay perisi rengi ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek renk hakkında görsel olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Galeriyi sonuna kadar takip edin lütfen.

Ev ve ofislerinde bu rengi kullanan diğer okurlarımız sitemizin yorumlar kısmından bu renk hakkında bilgi görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git