Atlas Rengi Duvar Boyası

Mavi atlas rengi duvar boyası ile evlerinizde salonlar başta olmak üzere tüm odalarda şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz….

Mavi Atlas Rengi Boya

Atlas rengi boya son zamanlarda çok tercih edilmekte olan açık renk boyalar arasında yer almaktadır. Evlerde başta salon ve misafir odaları başta olmak üzere gönül rahatlığı ile her odada tercih edebilirsiniz. Evleri özellikle yeterince aydınlık olmayanlar ve yeteri kadar güneş ışığı almayan ve karanlık görünümlü evlerde açık renkleri ve açık renk boyalarında açık tonları tercih etmelisiniz.

Atlas rengi boya ile uygun mobilya, salon takımları, koltuk takımları ile renk kombini sağlanması halinde ortaya şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Genç bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Açık renk duvar boyaları ile küçük ve dar olan evlere bile rahat ve ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Silikonlu bir boya olmakta olup, içeride oluşan nem ve buharı dışarı atma kabiliyeti ile evlerin ve binaların nefes almasına katkı sağlamaktadır. Yüzeylerde temiz ve hoş bir görünüm vermektedir. Solvent içermediği için boyama esnasında su ile seyretilebilmekte ve bu sayede insan ve çevre sağlığına olumsuz etkileri kesinlikle bulunmamaktadır.

Bu renk kullanıldığı ev, ofis ve iş yerlerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak görsel fikir elde etmenizi hedefliyoruz. Galeriyi sonuna kadar incelemenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git