Athena Duvar Boyası Rengi

Athena Rengi Duvar Boyası ile evlerde farklı ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Filli Boya Athena Rengi İç Cephe Duvar Boyası….

Athena Rengi Boya

Filli boya iç cephe duvar renkleri arasında yer almaktadır. Gri renginin açık tonları olarak da tanımlanmakta olan boya 18 ile 35 yaş arası genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu renkler arasında yer almaktadır. Modası geçmeyecek olan ve evlerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz renkler arasında yer almaktadır.

Koyu bir renk olduğu için yeteri kadar güneş ışığı almayan evlerde ve odalarda tercih etmemelisiniz. Aynı zamanda dar ve küçük odalarda kullanıldığında basık ve karanlık bir görünüm verecektir. Evlerde daha çok salon ve misafir odası gibi geniş olan ve yeteri kadar güneş ışığı alan yerlerde şık ve estetik bir görünüm verecektir.

Salon takımı, koltuk takımı yada yatak odası takımı olarak beyaz ve krem rengi olan evlerde bu renk ile birlikte güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Duvar boyaları renk kartelası ile duvar da aynı görünüm olmasa da yakın bir görünüm vermektedir. Boya tercih ederken buna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu renk hakkında yarıntılı olarak fikir sahibi olmanız için size bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git