Aplik Modelleri

Modern aplik modelleri şık ve özel tasarımlar, ayna üstü aplik modelleri, led ışıklı aplik modelleri, ürün fiyatları ve görselleri…

Aplik Modelleri

Diğer lambalardan farklı olarak duvara asılan bu lamba çeşidinin üzerine sert ve yarım saydam özelliklere sahip olan kumaşların geçirilerek farklı bir hava katarak oluşturduğu lambaya aplik denir. Tavan lambasından çok fazlada bir farkı olmayan bu lamba evinizin dekorasyonunda dikkat çekecek en gözde parçalardan birisi olabilecek bir üründür. Duvar aydınlatması olan bu lambanın oldukça fazla çeşidi günümüzde mevcuttur. Bir duvar aydınlatmasına sahip olmak isteyen bireyin yapması gereken oldukça detaylı bir şekilde aplik modelleri içerisinde araştırma yaparak evine en uygun olanını seçmektir. Farklı renklere, farklı kesimlere, farklı işlemelere, farklı kumaşlara göre üretilen bu aplikler kullanacağınız mekâna göre farklı seçeneklerle isteklerinizi karşılayabilir.

Duvar Aydınlatmasında Son Trendler

Günümüz evlerinde daha çok yeni gelin olanların bu dekorasyon ürünlerine olan talepleri çok fazladır. Kendi evlerini dekore etmek isteyen bu bayanlar daha çok vintage ürünlerine odaklanırlar. Evlerinin daha güzel ve ilginç eşyalarla dekore edilmesi onların kendi tercihlerini doğru kullanıp kullanmadıklarını sergilemeleri için bir fırsat aslında. Evde kullanılan aplik modelleri aslında o kişinin zevki hakkında da fikir sahibi olunmasını sağlar. Zevklerin dekorasyona çok fazla yansıdığı göz önünde bulundurulursa tercih edilecek apliğin herkes için farklı bir obje olarak görülmesi normal bir durumdur. Evinde bütünlüğü sağlayacak ve dekorasyon objesi olarak kullanılacak aplik tercih eden bireyler güzel bir obje seçimi yapmıştır.

Klasik ve anika ev dekorasyonlarında eskitme aplik modelleri ve klasik aplik modelleri tercih etmelisiniz, modern ve şık evlerde modern aplik modelleri kullanarak uyumlu ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aplik fiyatları 20 Tl ile 200 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri e-ticaret siteleri üzerinden takip ederek temin edebilirsiniz.

Aplik Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git