Antrasit Gri Duvar Boyası

Antrasit Gri Duvar Boyası Filli Boya renkleri arasında yer almakta olup son yıllar da genç bayanların tercihi …..

Antrasit Gri Duvar Boyası

Gri rengin çok hoş tonlarından birsi olup son yıllarda evlerde 18 ile 35 yaş arası genç bayanların favori renkleri arasında ilk sırada gelmektedir. Ev tasarımları yanı sıra mimarlar bir çok iş yeri ve ofis tasarımlarında bu renge yer verdiğini görmekteyiz.

Antrasit Gri açık tonları evlerde daha çok salon ve misafir odalarında çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda oturma odası ve yatak odası dekorasyonlarında tercih edilmiş olduğunu görmekteyiz. Koyu bir renk olduğu için genelde büyük ve geniş olan salonlarda tercih edilmeli ve bu boyanın tercih edilmiş olduğu yerlerin aydınlatma sorunu olmaması çok önemlidir. Aydınlatma sorunu olmayan yerlerde hoş ve estetik bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Küçük ve dar alanlara ise basık ve karanlık bir görünüm verecektir.

Antrasit gri kombin renkler arasında beyaz ve krem rengi ilk sırada gelmektedir. Duvar rengi olarak bu rengi tercih ettiyseniz koltuk ve salon takımları açık renkleri tercih etmelisiniz.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Bu renk hakkında görsel olarak da fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Evlerinde bu rengi kullanan okurlarımız renk hakkında bilgi görüş ve önerilerini site yorumlar kısmından paylaşabilirler.

Antrasit Gri Duvar Boyası Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git