Antrasit Duvar Boyası

Antrasit rengi duvar boyası ve duvar kağıtları ile şık ve modern dekorasyon önerileri, bu renk uyumlu dekorasyon fikirleri ve foto galerisi…

Antrasit Rengi Duvar Boyası

Ev tasarımlarında son zamanların en çok tercih edilen renkleri arasında ilk sırada gelmektedir. Ev tasarımlarında daha çok genç bayanların tercihleri arasında yer almakta olup evlerde salonlar, oturma odası, misafir odası ve yatak odalarında daha çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Ev tasarımları yanı sıra mimarlar tarafından modern ofis ve iş yeri tasarımlarında bu renge sıkça yer verdikleri görülmektedir. Daha çok geniş ve büyük mekanlarda tercih etmiş olduklarını görmekteyiz.

Ev tasarımlarında bu rengi tercih edecek olanlar için bir kaç öneride bulunalım. Evlerde bu rengi tercih edecek olanlar açık tonlarını tercih etmelerini öneririz. Bu renk kullanılacak olan yerlerin aydınlatma ve güneş ışığı sorunu olmaması önemlidir. Aydınlatması iyi olan yerlerde hoş ve estetik görünüm sunmaktadır. Antrasit Rengi kombin renkler  tercih etmenizi öneririz. Bu renkler beyaz ve krem rengi kombin renkler arasında yer almaktadır. Duvar rengi koyu olunca eşya ve mobilyalar açık renk tercih edilmelidir.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Antrasit Duvar Boyası Rengi Foto Galerisi 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git