Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastre mutfaklar, modern ve şık tasarımları, siyah ve beyaz ankastre mutfak modelleri, ürün fiyatları ve mutfak dekorasyon fikirleri….

Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastre anlam olarak bir yere sabitlenmiş ve bu yerle bütünleşmiş demektir. Son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz ankastre mutfak aletleri ise bu kelimelerden esinlenerek üretilmiştir. Bu aletler kendileri için özel ölçülerde yapılmış dolapların içine konularak, bir parçası gibi gözükmesini sağlar. Her şey derli toplu bir düzen içinde gözükür. Ankastre fırınların göz hizasında bulunması, pişen yiyecekleri kolayca görmemizi sağlar. Ayrıca buzdolabı ya da bulaşık makinesinin ankastre olması ise mutfak dolapları ile aynı yüzeye sahip olması görsel açıdan bütünlük sağlar. Ocaklar ise, tezgah için seçilmiş malzemenin içine gömülüp, sağından solundan yağ ya da yiyecek parçalarının yere düşmemesini sağlayarak, temizlik için ayrıca zaman ayırmanıza gerek kalmaz.

Ankastre Mutfak Tasarımları

Cam, seramik, inoks malzemeden yapılan ankastre mutfak aletleri görünümleriyle estetiğin yanı sıra ve mutfağınıza şıklık katar.  2017 de aranılan modellerde görülecek cam yüzeyli ve üzerinde çeşitli desenler olanlar mutfağınızı son derece trend ve farklı gösterecektir. Desenler şu anlık kısıtlı olsa da 2017 nin ikinci yarısında değişik olanları da eklenecektir. Çeşitli markalarda bulunan bu tip ankastreler için davlumbaz, fırın ve ocaktan oluşan setlerden satın alarak, sade olan mutfak dekoruna hareket katabilirsiniz. Ankastre aletleri sadece siyah, beyaz ya da gümüş renkli görmekten sıkılanlara iyi haberimiz var. Mavi, yeşil, kırımız, bordo gibi canlı renklerden yapılanlar ise özellikle genç ve ruhu genç kalan evleri enerjik hale getirmek için idealdir. Buna ek olarak genel dekorasyonun için kullandığınız renklerden seçerek, özellikle Amerikan mutfak ya da salondan bakıldığında mutfağı görebilecek şekilde dizayn edilmiş evlerin ise bütünleyicisi olacaktır.

Ankastre Mutfak Modelleri Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git