Ametist Rengi Duvar Boyası

Ametist Rengi Duvar Boyası ile hoş ve modern mekanlar, bu renk ile boyanmış mekanlardan oluşan foto galerisi ve renk hakkında bilgiler….

Ametist Rengi Boya

Bu renk son yıllarda çok tercih edilen farklı ve sıra dışı tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Farklı ve hoş bir görünüm sunmaktadır. Ev tasarımları yanı sıra ofis ve mekan tasarımlarında mimarların sık sık tercih etmiş olduğu renkler arasında yer almaktadır.

Mor renk tonları olarak da bilinmektedir. Evlerde özellikle yatak odası tasarımlarında tercih edildiğinde ortaya çok hoş ve mükemmel bir görünüm çıkmaktadır. Ametist Rengi kombin renkler arasında beyaz renk ve krem rengi ilk sırada yer almaktadır.

Koyu bir renk olduğu için yeterince güneş ışığı almayan mekanlarda tercih etmenizi önermeyiz. Açık tonlar çok hoş ve ferah bir görünüm sunmaktadır.

Bu renk ile boyanmış olan evlerden ve mekanlardan oluşan bir foto galerisi hazırladık.Sizlerde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git